top of page
W.Bi-O.jpg

Hakkımızda

W.Bi Brasserie, ilk ismiyle W.Bi Cafe olarak 2018 yılında Çırağan Caddesi üzerinde kurulmuştur. Sizlere daha yüksek kaliteyi sunmak amacıyla farklı bir konsept ile tamamen yenilenerek 2021 yılında W.Bi Brasserie ismini almıştır. W.Bi’ yi en çok tercih edilen Brasserie yapan özelliklerin başında kendi bünyesinde kavurduğumuz çekirdeklerle demlediğimiz filtre kahvemiz, misafirlerimizi kendi  evlerinde hissedecekleri iç mekan konsepti, iki adet çalışma alanı ve yesilliklerin içerisinde yasemin kokuları eşliğinde  arka bahçesi ile kaliteli zaman geçirmenize imkan sağlamasıdır. 

Menüde, klasik kokteyller, imza kokteylleri, dünyaca ünlü visky ve şarap seçenekleri ile kahvaltı, atıştırmalıklar ve W.Bi’nin özel hamburgeri sunulmaktadır. 
W.Bi için ilham, yemek yerken ya da sadece arkadaşlarınızla bir içki alırken dinlenmeniz ve ortamın tadını çıkarmanız için sıcak bir karşılama atmosferi yaratmaktır.
İlk katta kendinizi evinizde hissedeceginiz koltuk tasarımlari ve tablolarla, bistro masalarimizin bar ile uyumunun yanı sıra duvarı süsleyen enstrumanlar ve kült filmlerin unutulmaz karakterlerini görebilirsiniz. Alt katta bilardo oynarken ünlü ressamların resimlerini inceleyebilir, sizin için ayrılan çalışma alanında çalışabilir, arka avlusunda yasemin kokuları eşliğinde yeşillikler içinde oturabilirsiniz.

bl.jpg

Ayrıca düzenlenen özel etkinlik günleri kapsamında tarihe tanıklık eden Çırağan Caddesi'nin ağaçlı yolunu izlerken, arka avlusunda muzigin ritmine kendinizi kaptırırken ya da arkadaşlarınızla sohbetin tadına varırken imzali kahvelerimizi ve harika kokteyllerimizi tadabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

/ W.Bi_Cafe_Brasserie

bottom of page